+370 684 64825

Apie mus

IŠKILO PROBLEMA??!

Pasigedote patikimo reklamos partnerio, gamintojo, rangovo? Dažnai produkcijos ir paslaugų prireikia „VAKAR“??! Turite ribotus biudžetus ir vertinate ne tik kokybę, operatyvumą, bet ir kainą??! Tuomet panaudokite mūsų patirtį ir profesionalumą savo efektyviam ir rezultatyviam darbui.

 

KAS YRA GG7?

Visos reklamos sukūrimo, maketavimo, spaudos ir gamybos paslaugos nuo idėjos iki rezultato! UAB GG7 sėkmingai vykdo savo veiklą nuo 2007 metų. Tai yra stiprių savo sričių specialistų komanda, kuriai neegzistuoja MISSION IMPOSSIBLE!

Mes kuriame, mes projektuojame ir maketuojame, mes gaminame atsižvelgus į visus kliento lūkesčius ir norus, siūlydami tik racionaliausius ir profesionaliausius užduočių sprendimų būdus!

Tobulėjame ir judame viena koja su progresu atsižvelgus į besikeičiančius rinkos poreikius ir naujoves – tobulėjame, nes gerbiame kiekvieną klientą ir stengiamės būti ne tik maksimaliai dėmesingi jam, bet ir suteikti aukščiausio lygio paslaugas, kad mūsų bendradarbiavimas būtų maksimaliai malonus, komfortiškas ir efektyvus.

 

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Siūlome visą paslaugų spektrą iš vienų rankų. Mūsų vertybės ir prioritetai – OPERATYVUMAS, AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ, PROFESIONALUS APTARNAVIMAS ir PALANKIAUSIA KAINA! Per visą įmonės istoriją esame įgyvendinę daugiau nei 5000 sėkmingų reklamos projektų, o mūsų darbai tapo žinomais ir įvertintais. O didžiausias sėkmės rodiklis – prekinio ženklo augantis žinomumas, didėjantys pardavimai ir kylanti apyvarta!

Esame dėkingi kiekvienam iš Jūsų, kad pasirinkote būtent mus! Visada stengsimės išlikti ĮŽŪLIAIS OPERATYVUMO, KOKYBĖS ir PROFESIONALUMO atžvilgiu!